Sinan Elver - Dijital Stratejist

On yılı aşkın sürede toplamda 180 adedi geçen kurumsal web projelerinin sırasıyla proje yöneticiliği ve arayüz tasarımcılığı görevlerinde bulunan Sinan Elver; sektörde edindiği dijital platformlarda marka yönetimi, digital pazarlama tecrübesini; 2010 yılında "Advertising İstanbul" anlamında konumlandırdığı "ADISTANBUL" markası altında kurduğu ADİSTANBUL Dijital Pazarlama ve İnternet Çözümleri Ticaret ve Limited Şirketi ile aktarmaya devam etmektedir.

Tanıyın

ADISTANBUL 2010 yılında kurulan, dijital pazarlama çözümleri sunan butik bir ajanstır. Bugünün değil yarının dijital ajansıdır. Sahip olduğu alanında uzman stratejistler, tasarımcı ve yazılımcılar ile insan odaklı projeler, değer ve deneyim ekonomisi yaratır. Odak noktasında bulunan 3 adımlı stratejik pazarlama iletişimi ile markayı rakiplerinden farklı kılar.

Metodolojimiz

Hedef kitle gibi tanımlar yerine insan demeyi tercih ediyoruz. Geleneksel segmentasyonlar günümüzde insanları tanımlamakta yetersiz kalıyor. Komplike teknolojilerle birlikte bilgiye ulaşma imkanının çok daha kolay hale gelmesi satın alma sürecindeki değişkenlerin farklılaşmasını sağladı. Ürün ya da hizmetlerin rahatça kıyaslanıyor olması insanların daha pragmatik karar verebilm- esini sağlıyor. Bu noktada insanlara, ürün ya da hizmeti farklılaştıracak doğru iç görülerle seslenmek çok önemli hale geliyor. Marka ile duygusal bağı kurabilmek için insanlara dokunabilmek her zamankinden daha değerli. Felsefemizi tam olarak bunun üzerine kurguluyoruz, ilk izlenim ve sürdürülebilirlik...