ADİSTANBUL - Performans Odaklı Dijital Pazarlama Ajansı

ADİSTANBUL, performans odaklı dijital pazarlama çözümleri sunan, verilere dayalı strateji geliştiren dijital pazarlama ajansıdır.

Google Adwords reklam vermek, Youtube reklam vermek, sosyal medya yönetimi, sosyal medya monitör servisi, mobil uygulama geliştirme, sosyal medya kampanyaları

Müşterilerinize Ulaşın

İnsanların karar verme sürecinin 3 saniyeden fazla olmadığını ve bu süreç başarılı bir şekilde yönetilirse, markaya olan bağlılığın gerçekleşeceğini biliyoruz. Doğru zamanda, doğru mecrada marka kültürüne uygun bir iletişim stratejisi geliştiriyoruz.

Metodolojimizi müşteri bağlılığı ve devamlılığı üzerine kurguluyor, oluşan verileri sürekli işleyerek sahiplendiğimiz markayı sürekli olarak geliştiriyoruz.

Gerçek zamanlı pazarlamanın gücüne inanıyor; verileri sürekli olarak ölçümleyerek pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Doğru olan işlemin 2+2=4 olduğunu, yanlış olanı daha fazla para kazanmak adına savunmuyoruz.

“Eğer ölçemezsen, iyileştiremezsin” –Lord Kelvin, 1864

Bu kapsamda verilen servisler;
Müşteri Deneyimi

ADISTANBUL, algılarını ve felsefesini çözdüğü markanın müşterisi ile yakın temas halinde çalışır. Projelerini, kampanyalarını şeffaflık ve etik değerler içerisinde yürütür. Verileri işler, anlamlandırır ve buna göre yol haritası çizer. Hazırlanacak reklam kampanyalarını mutlaka test eder. İnanmadığı kampanyayı markaya sunmaz, içine sinmediği çalışmayı müşteri önüne çıkarmaz.

Dünyada binlerce marka, yüz binlerce yapılan tanıtım faaliyetleri ile müşteri birçok mesajın etkisi altında kalıyor. Farkındalık yaratmak, sıradan iletişim ile mümkün değil. Bu noktada yaptığımız çalışmaları trend mecralarda, doğru verilere dayanan, akıllı stratejiler ile hazırlıyoruz. Çalışmaları başından sonuna kadar sürekli olarak takip ediyoruz.

Değer yaratmak, akılda kalmak ve sürdürülebilir projeler yaratmak için çalışıyoruz.

Bu kapsamda verilen servisler;
Müşteri Sadakati

Markaya değer, tüketiciye fayda sağlamak. İletişimin sürdürülebilirliği, tüketicinin markaya bağlılığı ile yapılan reklam harcamaların tamamını ve geri dönüşlerini analiz ediyoruz. Farklılıkları değerlendiriyor müşteriye özel iletişim geliştiriyoruz.

Marka için kazandığımız her birey, markanın kullanıcıya sağladığı fayda bizim 3 adımlı iletişim modelimize dayanıyor.

Müşteri Sadakati = Yüksek Kar

Bu kapsamda verilen servisler;